OKADA

Příslušenství OKADA dokonale rozšiřuje naše produktové portfolio.

OKADAje jedním z předních světových výrobců demoličních nástrojů (od roku 1938)- v Japonsku spolu s lídrem na trhu s demoličními stroji NPK. Hydraulické kladiva OKADA zaujmnou svou kvalitou, výkonem a dobrým poměrem cena / výkon.

OKADA Produktový katalog EN.   OKADA produktový katalog DE.

Hydraulická kladiva

OKADA průtok l/minváha kgnástroj mmnosič t
OKADA 15012-2576400,7-1,5
OKADA 20012-2594401,0-2,0
OKADA 25015-30138451,2-2,5
OKADA 40023-70187571,5-4
OKADA 65030-65328703-6,5
OKADA 80035-75393754,5-8
OKADA 90045-100495804,5-9
OKADA 100050-110577906-10
OKADA 130075-120830958-13
OKADA 150065-10010431059-15
OKADA 2600120-175165013518-26
OKADA 3600180-250261015025-36
OKADA 4200170-238290015528-42
OKADA 6000230-310395016937-60
OKADA TOP 800260-380560018960+

Drtící nůžky

OKADAváha kgotevření mmtlak kNnosič t
OSC-35AV280430305 3-5
OSC-70AV6506004506-9
OSC-135AV109073060010-16
OSC-200AV175086088018-30
OSC-280AV194088588018-30
OSC-360AV31601105100030-50
OSC-500AV48001465111540-100
OSC-650AV56501500140050-100
OSC-200MBV (MAGNET)210087088018-30
OSC-200HMAV (MAGNET)216087088018-30

Rotační drtící nůžky

OKADA s rotacíváha kgotevření mmtlak kNnosič t
ORC280AVHR245583575022-38
ORC380AVHR42301000111035-50

Primární drtící nůžky

OKADAVáhamax. otevření čelistítlak v kNhmotnost nosiče
TS-W2501802501751,5-2,5
TS-WB3502503602402,5-4
TS-WB500V4805003304-5,5
TS-WB620V780/9206203356-13
TS-WB950V1610/169095060512-25
TS-WB1000V2190103075018-30
TS-WB1100V2480/2540110094020-35
TS-WB1400V4230/42901400110030-50
TS-WB1600V49601600132040-70
TS-WB1900V74101900200070-100
TS-W2200V97002200210070-100
TS-WB2400V1200024002150100+

Kombinované nůžky beton/ocel TS-S series

OKADAhmotnostmax. otevření čelistítlak v kNhmotnost nosiče
TS-S250C2953253403-5
TS-S320C760/8003407456-9
TS-S430C1400/1460565108010-25
TS-S550C2430/2510690191020-35
TS-S660C3630815231030-50

Nůžky na železo TS-W Serie

OKADAváhamax. otevření čelistítlak v kNváha nosiče
TS-W500CV2670/2730760246020-35
TS-WB600CV2660/2720710230020-35
TS-W610CV3880/3920840272030-50
TS-W720CV5050955292540-70
TS-WB820CV72701020320070-100
TS-WB100CV938013703675100-200

Demoliční drapáky ASG Serie

OKADAváhamax otevření čelistíhmotnost nosiče
ASG-30R/RD260/26511003-5
ASG-60R53016506-9
ASG-130R/RDF970/990183010-16
ASG-210R1590233518-25